Okurtur logo


ÇAĞDAŞ TAŞIMACILIK, GÜVENLİ VE DÜZENLİ SERVİS ORGANİZASYONU.

  • OkurTUR Resimler
  • OkurTUR Resimler
  • OkurTUR Resimler
  • OkurTUR Resimler
  • OkurTUR Resimler
  • OkurTUR Resimler
  • OkurTUR Resimler
  • OkurTUR Resimler
  • OkurTUR Resimler

35 Yıllık OKUR TUR Tecrübesi İle Sizde Tanışmak İstemez misiniz? Online iletişimi  Kullanarak Bizimle Temasa Geçin ve Siz de OKUR TUR Ailesinin Bir Üyesi Olun.


Kurumsal

Kuruluşumuz 1985 yılında OKUR TUR adı altında Muhammet Okur, Mustafa Okur ve Yaşar Okur tarafından kurulmuştur.1993 Yılında LTD.ŞTİ. olarak Muhammet Okur, Selim Okur ve Yaşar Okur olarak devam etmiş ve 1995 yılında ortaklardan Yaşar Okur ayrılarak firma Muhammet Okur ve Selim Okur ortaklığı olarak, Muhammet Okur yönetiminde faaliyerlerini devam ettirmektedir.
 
Firmamız, kurulduğu 1985 yılından bu yana taşımacılıkta yüksek performans ile hizmetlerini sürdürmekte olup, nicelik olarak büyüyüp daha fazla kar yerine; nitelik olarak kaliteyi arttırmayı tercih etmiştir.
 
Günün 24 saati birçok fabrika, işyeri ve okula bünyesinde kiralık olarak çalıştırdığı ve şirket öz malı olan TSE normlarındaki araçlarıyla hizmetin aksamaması ve kaza oranı sıfır olarak hizmet vermektedir. Firmamız hizmet sunumu esnasında servis araçları  arasındaki koordinasyonu sağlamak için 1990 yılında İç İşleri Bakanlığı' na bağlı Telsiz Genel Müdürlüğü' nden onaylı, her türlü izinleri alınmış telsiz ağını araçlarına kurmuştur. Araçlara monte edilen bu telsizler role sistemi sayesinde İstanbul' un her noktasından telsizli araçlar ve fabrikalar, 24 saat merkez ile el telsizleri bulunan şirket yöneticileri ile iletişim kurmaktadır. Teknolojinin sürekli geliştiği çağımızda, telsiz sisteminin yanı sıra bütün araçlarımızda mobil vey GSM telefon bulundurma zorunluluğu vardır.Ayrıca tüm servis araçlarımız GPS sistemi ile donatılmış olup uydu üzerinden araçlarımız sürekli takip edilmektedir.
 
Firmamız bu güne kadar vermiş olduğu hizmetlerle, hizmette daima güveni ve kaliteyi ön planda tutarak, taşımacılıkta çağdaş şirket anlayışı geliştirmeye çalışmıştır. Seçkin referanslarımıza vermiş olduğu hizmetler ile kazanılan kaliteli hizmet anlayışının yanında firma yönetim kadrosu taşımacılık sektöründe tecrübe kazanmış, ayrıca toplum içerisinde sosyal faaliyetler göstermekte olan seçkin yöneticilerden oluşmaktadır.